Blue jeans

Módny návrhári vytvárajú kombinácie, na ktoré častokrát nemáme odvahu. Odvážne, extravagantné oblečenie nie je pre každú ženu a väčšina sa aj tak cíti najlepšie v pohodlných, klasických džínsoch. Džínsy ako súčasť outfitu môžu byť ale aj zaujímavým kúskom, ktorým ohúrite. Možno poznáte len džínsy na klasické každodenné nosenie, ktoré nie sú ničím výnimočné. Ale či tak vyjsť z komfortnej zóny a zaobstarať si džínsy, ktoré úplne zmenia váš imidž? Dajte zbohom starým vyšuchaným džínsom a skúste nové strihy. Slim fit džínsy sú obľúbené vďaka proporciám, ktoré z vášho tela vykúzlia.

dámske džínsy

Sú obtiahnuté a obopínajú každý záhyb na vašom tele. Vaše krivky tak budú každému na očiach a zvýraznia vaše stehná aj pozadie. Pre menej odvážne sú tu skinny džínsy. Nie sú také tesné a dovoliť si ich môžu aj plnšie postavy. Pred dvadsiatimi rokmi ste možno nedali dopustiť na zvonové džínsy. Tie sa na niekoľko rokov z výkladov obchodov vytratili, no tento rok sú spať. Zažívajú neuveriteľný comeback a vo svojom šatníku ich má už takmer každá správna nákupná maniacka. Dnešné zvonové džínsy môžu mať rôzne podoby, dĺžky aj farby. Záleží už len na vás, na čo sa cítite.

džínsy

A potom sú tu džínsy strihu boyfriend alebo wide, ktoré sú určené a vhodné skôr pre mladšie ročníky. Dievčatá sa môžu vyhrať s džínsami pánskeho strihu, ktoré ale nepôsobia vôbec zle. Správnou kombináciou zvyšku outfitu môže byť z vás skutočná žena. Džínsy sú kúsok oblečenia vhodný na každý deň. Nosiť ich môžete do práce, do obchodu, ale aj do reštaurácie. Viac ako samotné džínsy váš outfit vytvoria aj zvyšné kusy oblečenia a najmä doplnky. Pri džínsoch si dajte záležať aj na obuvi a kabelke. Najkvalitnejšie džínsy podľa najnovšej módy nájdete na bigstarjeans.sk. Navštívte preto internetovú stránku bigstarjeans.sk a doplňte svoj šatník o moderný kúsok dámskych jeansov ešte dnes.