Siliphos je váš spoľahlivý ochranca pred vodným kameňom

Siliphos filter na vodný kameň nie je iba obyčajný filter. Funguje na báze polyfosfátových kryštálov, ktoré premenia tvrdú vodu na mäkkú a zabránia tak usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka tomu sa môžete tešiť na:

  • Žiarivo čisté riady a poháre: Siliphos zabráni tvorbe škvŕn a bieleho filmu na riadoch a pohároch, takže sa budú vždy lesknúť ako nové.
  • Mäkkú a jemnú pokožku: Tvrdá voda môže dráždiť pokožku a vlasy. Siliphos ju zjemní a zanechá vašu pokožku hebkú a vlasy hydratované.
  • Predĺženú životnosť spotrebičov: Vodný kameň môže značne poškodiť vaše spotrebiče a skrátiť ich životnosť. Siliphos ich ochráni a udrží ich v perfektnom stave po dlhší čas.
  • Nižšie účty za energie: Siliphos zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v potrubiach a spotrebičoch, čím sa zlepšuje ich efektivita a znižuje sa spotreba energie.
  • Ekologické riešenie: Siliphos je šetrný k životnému prostrediu a neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie.

čistiace častice

Inštalácia Siliphosu je jednoduchá a rýchla. Stačí ho pripojiť na prívod studenej vody a môžete sa hneď tešiť na jeho benefity. Zabudnite na drhnutie vodného kameňa a užívajte si mäkkú vodu a čisté spotrebiče s Siliphosom! Možno sa pýtate, ako dokáže obyčajný filter s polyfosfátovými kryštálmi také zázraky. Nuž, funguje to celkom zaujímavo!

filter siliphinos

Predstavte si tie tvrdé minerály vo vode ako malé, špicaté kamienky. Keď sa voda zohreje, tieto kamienky sa chcú spojiť a vytvoriť väčšie kusy, čo sa prejavuje ako nechcený vodný kameň. Siliphos však do hry vnesie svojho tajného agenta – polyfosfátový kryštál. Tento kryštál je ako magnet pre špicaté minerály. Keď sa minerály priblížia, kryštál ich „objíme“ a zabráni im v spájaní sa. Namiesto toho sa minerály prichytia na povrch kryštálu a vytvoria mikroskopické ihličky. Tieto ihličky sú pre vodu príliš veľké, aby sa usadzovali, a jednoducho ňou preplávajú. Výsledok? Mäkká, bezkameňová voda pre váš domov!