Trápi vás plochý zadok?

Vyberáme si kúsky oblečenia, ktoré sa nám páčia. No koľkokrát ste sa zamýšľali aj nad svojou postavou a pri nakupovaní oblečenia ste sa pozerali aj na vhodnosť pre svoje krivky?

Nesúmernosť postavy.

Ženská postava býva málokedy súmerná a zatiaľ čo na jednom mieste nám proporcie chýbajú, z ďalšieho by sme si najradšej ubrali. Práve správne zvolené strihy, dĺžky, či farby nám dokážu zamaskovať nedostatky.

zadok

Plochý zadok.

Zadok je časť ženského tela, ktorá častokrát púta najväčšiu pozornosť. Zadok sa dá veľmi dobre vytvarovať cvičením. No niekedy ani cvičenie náš objem zadku nezväčší na takú veľkosť, akú by sme si želali. Ktoré nohavice zamaskujú plochý zadok? Bigstarjeans. Veľkým pomocníkom pri plochom zadku sú Push-up rifle či legíny. Správne vykrojený a zošitý strih Push-up jeansov vám dokáže vykúzliť pozadie po akom ste vždy túžili. Pri plochom zadku by ste sa mali vyvarovať ultra slim strihu. Obtiahnuté jeansy obopínajú každú vašu krivku a plochý zadok len zvýraznia. Práve naopak, široký strih jeansov či nohavíc váš zadok síce nezväčší, ale opticky zamaskuje. Pri širokom strihu na zadok nebudete pútať takú veľkú pozornosť.

zadok

Plochý zadok nie je vada, za ktorú by ste sa mali hanbiť. Každá však túži po pozadí ako u modeliek. Pokiaľ robíte všetko pre to, aby ste svoj zadok zväčšili a zvýraznili a aj tak sa vám nedarí, jediné riešenie je vyvarovať sa strihom, ktoré na váš zadok zbytočne upútajú pozornosť. Zaobstarajte si preto radšej niekoľko kvalitných push-up kúskov alebo moderné široké nohavice.

Bigstarjeans.sk vám ponuka možnosť obliecť sa štýlovo a moderne za ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Na bigstarjeans.sk nájdete taktiež kúsky, ktoré si môžu dovoliť aj ženy s plochým zadkom. Trápi aj vás plochý zadok? Hľadajte inšpiráciu na outfity, ktoré váš plochý zadok zamaskujú na bigstarjeans.sk.