Koberce čisté raz-dva!

Máte pocit, že vaše koberce v domácnosti či v práci už potrebujú vyčistiť? Potrebujete sa zbaviť škvŕn, ktoré z koberca nejdú len tak ľahko dole? Kontaktujte nás!

Na Slovenskom trhu pôsobí mnoho firiem, ktoré ponúkajú čistiace a upratovacie služby, no avšak málo z nich vie ponúknuť kvalitne odvedenú prácu. Firiem, ktoré vedia na prácu poskytnúť šikovných zaškolených pracovníkov, najmodernejšiu čistiacu techniku, dlhoročné skúsenosti je žiaľ málo, no naša firma k ním patrí.

čistenie kobercov

Okrem profesionálnych upratovacích služieb vám náš upratovací servis GRANT ponúka aj čistenie kobercov v Poprade. Ak pochádzate z okolia Popradu, neváhajte naše služby využiť. Ak neviete odstrániť zažraté fľaky z vášho koberca alebo by ste len radi osviežili ten váš starý, keďže už by si zaslúžil nejaké to hĺbkové čistenie – obráťte sa na nás. Naši profesionálni pracovníci v Poprade váš koberec vyčistia za vás. Dokonca aj cena za takéto čistenie koberca je viac než len príjemná.

Už sa nemusíte sami zbytočne namáhať a trápiť pri drhnutí vašich kobercov v domácnosti či v práci svojpomocne. Využite naše služby a prenechajte túto prácu našim pracovníkom, ktorí sa o váš koberec postarajú raz-dva. S bohatými skúsenosťami, s dlhoročnou praxou a s najmodernejšími prístrojmi či technikami váš špinavý koberec bude ako nový za krátku dobu. Naši zamestnanci sa oň postarajú a vy naspäť dostanete koberec skoro ako nový. Váš koberec bude po odvedenej práci našich pracovníkov bude na nespoznanie. Fľaky od kávy, vína, detských farbičiek či od iných tekutín budú už minulosťou.

upratovacie služby

Načo vyhadzovať špinavé koberce, ktorým ešte môžete dať novú šancu? Po krátkom zásahu našich pracovníkov váš koberec bude na nespoznanie čistý a vy si tak ušetríte čas pri výbere nového, ale aj peniaze z vašej peňaženky. Neváhajte s výberom tej správnej firmy – u nás nájdete všetko, čo očakávate. Precíznosť, zodpovednosť a seriózny prístup je to, čo vám vieme ponúknuť spolu s našimi službami. Nečakajte na iné ponuky a obráťte sa na nás!