Využil ma

Som sklamaná zo svojho priateľa, s ktorým sme mali tesne pred svadbou. Je to celkom smutné, že ja som mu tak slepo verila a on to samozrejme iba hnusne využil. A to ma dostáva najviac. Prečo ma každý využíva? Predtým som mala vzťahy a fungovali skoro rovnako. Ja som sa snažila urobiť úplne všetko pre svojho partnera, ale on jednoducho nie. Bola som podvádzaná a nie raz, ale niekoľkokrát. A to je celkom smutné. Ja by som si v živote nedovolila niekoho podviesť. A keď už by som sa náhodou zamilovala do niekoho iného, ​​tak by som mu to predtým povedala. Rozhodne som nikdy ani omylom nemala potrebu podvádzať. Lenže takých ľudí sa bohužiaľ nájde málo.

s

A sama to vidím. Lenže čo chcete proti tomuto robiť, keď ste slepo zamilovaní, nevidíte, nepočujete a myslíte si, že ten človek je úplný svätúšik a nikdy by niečoho takého nebol schopný. Lenže je to presne naopak. Predstavte si, že môj priateľ kým ja som na neho verne čakala, chodil na sex privát. Nejako to nedokážem pochopiť, v čom som vlastne urobila chybu. Čo ho dohnalo k tomu, aby ma podviedol a ešte k tomu na sex priváte, kde si za to zaplatil, čo je ešte viac ponižujúce pre mňa. Nejako to stále nedokážem pochopiť a je mi z toho hrozne smutno a hrozne.

s

Naozaj toto je také smutné, ale nejako neviem, čo na to mám povedať. Samozrejme, že som sa s ním rozišla. Nedokázala som žiť s predstavou, že by som žila s človekom, ktorý by ma podvádzal ďalej, raz, dvakrát, trikrát.. radšej si to ani nechcem domýšľať. Ale nejako som sa z toho dostala, ale teraz mám zase s tým veriť niekomu, že to so mnou myslí úprimne. Mám bohužiaľ narušenú dôveru. A hrozne ma to mrzí, ale nikoho si jednoducho ani nedokážem pustiť k telu. A je to smutné. Ale je to tak. Snáď sa časom nájde niekto, kto si ma bude naozaj vážiť a to veľa, ako by som si priala a ja zasa jeho.