Tantrické dobrodružstvo

Tantra Diamond ponúka jedinečné druhy tantrických masáží, ktoré si zaručene zamilujete. Erotické masáže sú skvelým spôsobom na relaxáciu. Classic Tantra je, ako už z názvu vyplýva, klasický druh tantrickej masáže. Je určený pre ľudí, ktorí tantrické salóny nikdy predtým nenavštívili alebo sú zvedaví, no plachí a nevedia, čo očakávať od masáže takéhoto typu. Hlavným účelom je oboznámiť klienta s podstatou a priebehom tantrických masáží, pomôcť mu objavovať samého seba a spoznávať tajomstvá vlastného tela prostredníctvom jednosmerného odovzdávania podmanivej energie zo strany krásnej masérky.

masaz

Body Tantra je druhá masáž na zozname ponúkaných masáží a jej program zahŕňa už odvážnejšie a intímnejšie dotyky. Táto masáž je rovnako jednosmerná, teda slečna sa bude dotýkať Vás. Vzájomnú Body Tantru asi netreba nijako obzvlášť vysvetľovať. Z názvu vyplýva, že sa jedná o obojstranné prijímanie a odovzdávanie energie. Pokiaľ ste milovník tajomna, práve ste našli ideálnu masáž. Secret dark je špecialitou salóna. Love Game Tantra sa nesie v znamení masážnej procedúry, nežných a pozorných dotykov. Jej trvanie začína na šesťdesiatich minútach. Masérka v erotickej spodnej bielizni a ovocie s,,bublinkami´´ Vás bude čakať pri Romantic Tantre.

masaz

Jedinečný zážitok z masírovania intímnych partií nohami a podmanivé predstavenie pomaly sa zobliekajúcej masérky Vás pri programe Magic Tantra zaručene neminie. 4-ručná masáž začína uvedením klienta do vane, kde sa o neho postarajú rovno dve krásky. Senzual Tantra je veľmi obľúbený druh masáže predovšetkým preto, lebo pomáha stimulovať mužský bod G. Couple Tantra je zmyselný program pre páry, ktoré hľadajú ozvláštnenie vo svojom sexuálnom živote. Pokiaľ ste žena, Tantra Diamond má pre Vás špeciálny program s názvom Deluxe Tantra. Tešiť sa môžete hlavne na masáž joni alebo intímnych partií. Pred každou masážou sa osviežite v sprche a po masážach Vám bude dopriaty zaslúžený oddych.