Kúpa a predaj spoločnosti

Predaj spoločnosti si vyžaduje kupujúceho a predávajúceho, ktorí vystupujú v kúpno-predajnej zmluve. Predávajúci pripraví spoločnosť na predaj. Spoločnosť musí byť účtovne vyčíslená, bez pohľadávok a záväzkov. Musí mať uzatvorené účtovné knihy. Na druhej strane obchodu vystupuje kupujúci, ktorý si vyberá spoločnosť, ktorá mu vyhovuje. Pri výber zohľadňuje množstvo faktorov a faktov, ktoré súhlasia s jeho požiadavkami a preferenciami. Takýmto spôsobom sa kupujúci vyhne zakladaniu spoločnosti, s čím je spojené množstvo administratívnych úkonov, príprav dokumentov a spolupráce s náležitými úradmi.

kúpa spoločnosti formou online

Pôsobíme ako sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá sa venuje predaju spoločností. V našej databáze spoločností určených na predaj nájdete spoločnosti, ktoré sú pripravené pre potenciálnych záujemcov. Vyznačujú sa názvom, sídlom, predmetom alebo predmetmi podnikania, stačí si len vybrať, podľa toho, akým smerom sa uberáte a v čom si prajete obchodovať a podnikať. Jednotlivé údaje môžete zmeniť a prispôsobiť vášmu typu podnikania a jednotlivým okolnostiam, aby vám vo výsledku spoločnosť vyhovovala po všetkých stránkach. Jednotlivé zmeny sa zaznamenávajú do Obchodného registra.

podnikateľský zámer - dosiahnutie zisku

S využitím našich služieb ušetríte čas a energiu, keďže celú potrebnú prácu, množstvo úkonov a povinností vyplývajúcich zo zákona, vykonáme za vás. Predaj sro cena zodpovedá súčtu jednotlivých cien, ktoré sa spájajú s uzatvorením kúpno-predajnej zmluvy až po samotný zápis spoločnosti do obchodného registra. V našej ponuke nájdete spoločnosti, ktoré nikdy nepodnikali a boli vytvorené so zámerom následného predaja, takzvané ready made spoločnosti. Druhú skupinu spoločností určených na predaj tvoria spoločnosti s históriou, ktoré podnikali, ale ich podnikateľské aktivity boli z patričných dôvodov zastavené. Tieto spoločnosti majú svoje meno, značku, http://politickymarketing.com/znacka-aneb-co-je-to-brand-branding know-how, technológie, zamestnancov, disponujú určitým majetkom, čo sa považuje za isté výhody. Rozhodnite sa správne a nedajte sa odradiť od vášho vytúženého podnikania. Poradíme vám so štartom vášho biznisu. Poskytujeme aj účtovné a daňové služby. Sme tu pre vás, pre zaistenie vášho rozmachu a prosperity.