Nezařazené

Senzuálne masáže – uvoľnenie tela aj v intímnych častiach

Keď sa povie masáž, tak si hneď každý predstaví klasiku, pri ktorej ide predovšetkým o uvoľnenie chrbtice a svalov, aby sa človek cítil svieži a netrel bolesťami či sa necítil strnulý. Ale vedeli ste, že existuje aj štýl, ktorý sa viac zameriava na intímne časti tela a tým vás privádza do nekonečnej rozkoše až vyvrcholeniu?

masáž

Tak presne takto je možné stručne a jasne a popísať senzuálne masáže.
Nechať si masírovať nielen celé telo, ale aj intímne časti, tak je to zmyslom tohto obľúbeného procesu, ktorý je vhodný pre mužov a ženy. Tantrické techniky, ktoré sa čím ďalej, tak tým viac tešia vysokej popularite a všetok stud ide stranou.
Súčasťou každej takejto masáže je i veľmi dôležitý rituál tzv. uvítací alebo inak zvaný namaste, ktorého účelom je vyjadrenie pozdravu plného úcty a prebieha spojením dlaní pri srdci, aby bolo zjednotené telo aj myseľ do jedného celku. Potom už nasledujú samotné relaxačné prvky typické pre tieto masáže.

Ani kúsok tela nezostane bez povšimnutia

Rozdiel medzi klasikou a touto formou relaxácie spočíva hlavne v tom, že v tomto prípade sa profesionálna masérka zameria na každú časť vášho tela a predovšetkým tie intímne.
Často sú používané aj také pomôcky ako pávie perá, žinenky namočené v teplej vode a podobne, aby bol efekt ešte silnejší. Nemôžu chýbať ani sviečky a rôzne esenciálne olejčeky.

svíčky

Dotyky sa sústreďujú hlavne na intímne časti ako sú prsia, pohlavné orgány a ich okolie, stehná a podobne. Práve tam s nachádzajú požadované erotické body, ktoré privádzajú klienta do stavu rozkoše a následkom týchto príjemných a vzrušujúcich dotykov dochádza aj k vyvrcholeniu.
Pre tých odvážnejších sú k dispozícii aj odvážnejšie techniky ako napríklad masírovanie telom. Nikdy však nedôjde k pohlavnému alebo orálnemu styku.
Príjemné pocity uvoľnenia a poznávania vlastného tela, ktoré sa určite premietnu aj do vášho skutočného intímneho života.