Moderný akryl

V tom vám práve rôzne skrášľovacie procedúry a úkony na našom tele veľmi pomôžu. Sebavedomá žena je krásna aj zvonka aj zvnútra. Nie je žiadnym premárneným časom návšteva rôznych kozmetických a skrášľovacích salónov. Práve naopak každá žena by mala mať záujem a snahu starať sa o seba a urobiť niečo preto, aby vyzerala dobre. Nemusíte hneď míňať stovky eur mesačne na botox či iné plastické operácie, na to, aby ste sa cítili sebavedomo. Čo by ale malo byť vašou pravidelnou rutinou je návšteva kaderníčky a nechtového štúdia. Nové vlasy a nové nechty z vás dokážu urobiť úplnú divu aby sa hneď budete cítiť dobre.

akrylové nechty

A navyše vás to ani finančnenezruinuje. Ešte pred niekoľkými rokmi sa umelé gélové nechty spájali s gýčom. Dnes sú však techniky a gély na nechty v oveľa vyššej kvalite a takisto aj nechtárky majú oveľa lepšie školenia, kedy vám dokážu na nechtoch vykúzliť doslova zázraky. Kým gél na nechty ešte len začínal a nebol preskúmaný na takej úrovni ako dnes, v dnešnej dobe vyzerajú gélové nechty takmer ako vaše prirodzené nechty. Vaše okolie už ani nezbadá rozdiel, či máte na nechtoch lak alebo gél. V čom je ale gél na nechty praktickejší ako práve lak? Určite každá máte skúsenosť s lakom na nechty, ktorý sa pri rôznej práci ošúpe, zničí či ináč znehodnotí.

akrylové nechty

A práve preto prišiel na trh gél a akryl na nechty. V prípade gélu a akrylu na nechty sa môžete spoľahnúť na pevný a odolný necht po dobu niekoľkých týždňov. Pri gélových nechtoch máte skutočne rozmanitú ponuku. Na d-nails.sk nájdete veľké množstvo stavebných gélov a akrylovpotrebných na modelovanie nechtu, vrchných gélov v rôznych farebných prevedeniach. Na akrylové nechty budete okrem akrylu samozrejme potrebovať rôzne pilníky či UV lampu nazatvrdnutie. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a vyberte si svoj gél alebo akryl na nechty ešte dnes.