Krajšie a bezpečnejšie ulice

V mnohých mestách či obciach je to bohužiaľ ešte aj v súčasnosti realita, na ktorú sa dá zvyknúť len veľmi ťažko. Je predsa len príjemnejšie ísť v noci poriadne osvetlenou ulicou a vidieť všetko okolo seba, vidieť ľudí ktorých stretnete a ktorí Vám kráčajú oproti bez nepríjemného pocitu, že Vás môže niečo zaskočiť. V noci sa vonku chcete cítiť dosť bezpečne na to, aby sme mohli ísť kamkoľvek chcete bez obáv, že sa stretnete s niečím o čo vôbec nemáte záujem.

Z týchto dôvodov je kvalitné nočné osvetlenie v uliciach v súčasnej dobe nevyhnutnosťou, ktorá je mimoriadne dôležitá. Nočné neosvetlené ulice sú z hľadiska bezpečnosti veľmi rizikovým miestom – ľahko sa v nich dá prísť k úrazu keď môžete zakopnúť a spadnúť, prípadne stretnúť ľudí ktorí tam hľadajú niečo úplne iné a Vy a nakoľko o nich neviete nemôžete ich obísť aby ste sa im vyhli. Sami viete že nie nadarmo sa vraví aby ste nocou kráčali len po osvetlených uliciach s istotou, že máte všetko okolo seba pod kontrolou.

pouličné svetlo závesné

LED pouličné svietidlá https://www.ledprodukt.sk/65-led-poulicne-svietidla plnia túto osvetľovaciu funkciu dokonale – osvietia všetko okolo seba a ich životnosť je dostatočne dlhá, môžete sa teda spoľahnúť na to, že Vám vydržia svietiť enormne dlhý čas. Mnohé obce či mestá používajú nekvalitné a slabé osvetlenie zo strachu z prvotnej investície, je potrebné si však uvedomiť, že práve LED svietidlá šetria peňaženky nakoľko spotreba elektrickej energie je v ich prípade nižšia až o 70% – a o týchto číslach nemôže byť v prípade slabých a nekvalitných svietidiel ani reči.

pouličná lampa

Spoločnosť LED produkt sa venuje predaju kvalitných LED svietidiel už dlhé roky a prioritou je pre nás kvalita, ktorá je základom. Lacné napodobeniny Vám službu vypovedajú rýchlo a ich oprava tiež niečo stojí, preto je lepšie staviť na overených predajcov, ktorí Vám poskytnú naozaj to čo kupujete. Vybrať si môžete z viacerých druhov z hľadiska výkonu a dizajnu, čím svoje ulice navyše aj skrášlite a zmodernizujete.