Nezařazené

Tieto druhy obuvi by mala vlastniť každá žena


1. Balerínky
Tento pár je možno najviac všestranný svojho druhu, pretože ich môžete dobre skombinovať prakticky s akýmkoľvek outfitom. Či už nosíte šaty, úzke džínsy, sukňu alebo dokonca šortky, roztomilý pár balerínok spraví všetky tieto outfity skvelými a navyše sú veľmi pohodlné. Dvojica kvalitných čiernych balerínok je vždy dobrým nápadom.

lodičky

2. Čierne lodičky
Tieto páry podpätkov sú nevyhnutné v každom ženskom šatníku. Či už milujete podpätky, alebo sa im snažíte úplne vyhnúť, čierna dvojica ceruzkových podpätkov je jednoducho nutnosťou. Môžu byť vyrobené buď z semišového materiálu, alebo z patentovanej usne. Čierne lodičky vyzerajú naozaj elegantne a dokážu dokonale vylepšiť štýl bez ohľadu na príležitosť.

3. Sandále na podpätku
Ak chcete byť na večierku stredobodom pozornosti, nie je nič lepšie, ako sexy priliehavé šaty a nádherný pár sandálov na podpätku. Tento typ obuvi zdôrazní vašu divokú ženskú stránku. Klasický čierny pár sandálov je určite nutnosťou, ale kedy sme boli spokojné len s jedným párom?

4. Žabky (flip-flopy)
Najpohodlnejšie a ľahko nositeľné, to sú populárne žabky. Nielen že sú ľahko dostupné v živých, zábavných farbách a vzoroch, ale sú tiež veľmi pohodlné na nosenie. Ak idete do parku alebo sa chystáte na pláž či na prechádzku, pár žabiek bude vždy najlepší priateľ k vašim nohám!

5. Conversky
Ak sa chystáte ísť vonku, nakupovať alebo sa len nadýchať čerstvého vzduchu, vždy môžete vkĺznuť do dvoch najslávnejších typov tenisiek značky Converse. Úplne biely alebo čierny pár topánok Converse je najlepším priateľom každej mladej dámy. Takže rozhodne vám odporúčame, aby ste investovali do páru čiernych, prípadne bielych plátenok. Dôverujte nám, nebudete to ľutovať.

kecky

6. Kotníkové topánky
Ak chcete vystaviť kúsok rockerského štýlu na obdiv, členkové topánky budú tou pravou voľbou. Pár čiernych semišových topánok s čiernymi úzkymi džínsami, bielym tričkom a čiernou koženou bundou a ste dokonale pripravená vyjsť do ulíc, zatiaľ čo vám vaša obľúbená rocková hudba hrá v ušiach.