Prvá návšteva tantrického salóna

Tantra Bratislavatantra je v dnešnej dobe celosvetovo známy pojem. Toto náboženstvo, filozofiu, umenie, učenie s prvkami meditácie preslávili práve masáže. Tantrické masáže sú niečo, čo je voľne prístupné každému, kto o to prejaví záujem. Pravidelnými návštevami tantrických masážnych salónov za účelom vyhľadania tantrických masážnych programov si navyše na svoje konto pripisujete množstvo zdravotných benefitov. Tajomstvom účinnosti týchto masáží je práve to, že masérka sa venuje intenzívnemu prekrvovaniu celého vášho tela, nevynímajúc intímne partie, na ktoré sa pri bežných masážach neberie ohľad.

žena

Práve ale v týchto zónach sa nachádzajú dôležité žľazy, ktoré si taktiež vyžadujú prekrvovanie. Možno by sa to tak na prvý pohľad mohlo zdať, avšak tantrické masáže a celkovo masáže erotického typu vykonávané v luxusných tantrických masážnych salónoch sú zamerané na duchovný svet človeka. Uspokojenie fyzického tela je taktiež súčasťou tantrického masážneho programu, avšak nie je to jeho hlavnou náplňou a cieľom. Počas takýchto masáží sa masérka alebo masér taktiež zameriavajú na odblokovanie čakrálnych tokov a snažia sa o nastolenie vnútorného poriadku medzi fyzickým telom a astrálnym telom, medzi telom fyzickým a vesmírom, astrálnym telom a vesmírom.

žena

V tantrických masážnych salónoch sa môžete tešiť na množstvo zaujímavých tantrických masážnych programov, a to ako po tej obsahovej, tak aj po tej cenovej. Tieto tantrické masážne programy sú vytvorené tak, aby sa v nich našiel skutočne každý. Nezáleží, či ste nováčik a podobného erotického masážneho programu ste sa nikdy nezúčastnili, alebo ste náročný klient, ktorý vie, čo za svoje peniaze očakáva. V prípade, že ste sa takéhoto masážneho programu ešte nikdy nezúčastnili, je vo vašom vlastnom záujme si prečítať všetko, čo obnáša prvá návšteva tantrického salóna a ako sa na ňu čo najlepšie pripraviť.