Obálky s bublinkovou výplňou

Obálky s bublinkovou výplňou sú vhodné na prepravu akékoľvek obsahu, pretože poskytujú vďaka bublinkám účinnú ochranu pred jeho poškodením, rozbitím či zlomením. Okrem toho sú odolné pred vlhkosťou, vodou, dažďom, snehom, prachom a inými nečistotami, ktoré by mohli zabalený predmet ohrozovať vo vonkajšom prostredí. Tieto obálky rovnako poskytujú aj skvelú ochranu počas manipulácie, ukladaniu v sklade, prepravy a doručenia danej zásielky. Keďže balíčky prechádzajú ďalekou cestou kým sa k nám dostanú – od skladov, cez triediace stroje až po kuriérske autá, je nevyhnutné ich dostatočne zabaliť. Niekedy sa môže stať, že aj napriek šetrnému narábaniu sa nevhodne zabalený balík poškodí. Práve na predchádzanie takejto situácie slúžia bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk.

Bublinková fólia

Do takýchto obálok sa najčastejšie balia menšie zásielky, ideálne také predmety, ktoré nie sú ostré, či nemajú špicaté hrany, aby nedošlo k poškodeniu bublinkovej fólie, nalepenej z vnútornej strany obálky. Po narušení bublinkovej vrstvy môže totiž obálka stratiť svoje ochranné vlastnosti, najmä čo sa odolnosti voči vode a rezistencií pred nečistotami, či iným faktorom týka. Tieto obálky zvládnu ochrániť dokonca aj krehké a sklenené predmety, ale v tomto prípade je potrebné vnútro obálky pre istotu ešte niečím vystlať alebo konkrétny predmet radšej ešte niečím obaliť.

Vnútro bublinkovej obálky

Často sa do nich balia medzinárodne zasielané balíčky, ktoré cestujú dlhé a ďaleké trasy a je pravdepodobnejšie, že sa počas manipulácie niekoľkými ľuďmi a prepravou rôznymi dopravnými prostriedkami poškodia. Baliť do nich viete i dôležité papiere a rôzne dokumentácie, či zmluvy, ktoré nechcete, aby sa počas procesu ich doručenia roztrhali, pokrčili, prípadne iným spôsobom znehodnotili. Pokiaľ sa zaujímate o veľkostné a farebné možnosti bublinkových obálok, zakúpiť sa dajú rozličné veľkosti i farebné možnosti – jednofarebné, priehľadné, nepriehľadné, s papierovým obalom, s plastovým obalom a rôzne iné.