NURU masáž

Erotické masáže sú širokým spektrom procedúr poskytujúcich uvoľnenie a potenciálne aj sexuálny pôžitok bez priameho poskytovania sexuálnej služby tak ako si ju klasicky predstavujeme (či už vaginálny, análny či orálny sex). Jednou z nich je aj Nuru masáž. Vyvstáva otázka čo to vlastne je. Tomu by sme sa povenovali v článku. Názov NURU vyplýva z masážneho gélu, ktorý sa pri nej používa. Tento je vyrobený z morských rias. Pôvod tejto masážnej techniky je často pripisovaný do Japonska.

NURU gel

V rámci priebehu je potrebné spomenúť, že celý proces sa začína sprchovaním (masírovaného aj masérky). Následne sa na telo masírovaného aj masérky nanesie špeciálny Nuru gél určený pre lepšie kĺzanie keďže Nuru masáž https://magictantra.sk/ sa realizuje jednak rukami ale taktiež telo na telo. Gél je vhodné pred použitím mierne ohriať v teplej vode. Masáž sa zvyčajne realizuje na nafukovacom matraci s nepriepustným povrchom prípadne na inom dobre kĺžucom povrchu napríklad na špeciálnej masážnej plachte. Uvoľnenie a vzrušenie je spôsobené pomalými kĺzavými pohybmi masérky po tele masírovaného. Dôležitý je samozrejme aj proces stimulácie erotogénnych zón a intímnych partií avšak v tejto oblasti sú povolené len letmé dotyky masérky. Uvedené postupne spôsobuje sexuálne vzrušenie a rozkoš, ktorá môže viesť aj k požadovanému a vítanému vyvrcholeniu. To však nie je podmienkou, masáž ako taká netlačí na sexuálny výkon, jej cieľom je uvoľnenie a relaxácia navodená prekrvením svalstva a pokožky.

nuru masaz

Ako pri iných typoch erotických masáží sa pôžitkovej fantázií medze nekladú. Povolené je či už tlmené osvetlenie, arómaterapia, sviečky, príjemná hudba. Dovolíme si ešte podotknúť, že veľkou výhodou Nuru gélu je jeho ľahká zmývateľnosť (stačí sa osprchovať), nezanecháva žiadne škvrny ani iné náznaky oleja. Záverom je potrebné ešte pripomenúť, že súčasťou procesu nie je poskytovanie sexuálnych služieb. Ide výhradne o masérske umenie.