Nezabudnuteľné oznámenia o svadbe

Svadba je jedinečným okamihom a prípravy na ňu patria k najkrajším v živote páru. Súčasťou príprav sú aj svadobné oznámenia, ktoré sú vyjadrením úcty k pozvaným hosťom, vždy napovedia aj vzdialenému príbuznému niečo o budúcich novomanželoch a sú aj vyjadrením budúceho manželského zväzku.

elegantné svadobné oznámenie

Ponuka pozvánky na svadbu vyhovie každému páru, či už vo forme klasických elegantných pozvánok s predtlačeným textom a voliteľnou grafikou, vo forme nadčasových moderných oznámení alebo Vám ponúkne moýžnosť vytvorenia vlastného textu s vlastnou grafikou.

Súčasťou ponuky sú aj svadobné oznámenia vo forme karikatúry, u ktorých Vám grafik pomôže s ich vytvorením. Aktuálne sú mimoriadne obľúbené a moderné a využívajú ich páry s rovnakým zmyslom pre humor, nadsázku a originalitu. Stačí, ak online zašlete svoju fotografiu v svadobnom oblečení, ktorú grafik nahradí milou cartoon postavičkou a doplníte vlastným originálnym textom.

Výnimočnosť ponúkaných svadobných oznámení vyzdvihne kvalitný papier v lesklej, matnej, krémovej alebo perleťovej bielej farby, prípadne s imitáciou plátna, ktorá dodá oznámeniu honosný charakter.Výhodou ponúkanej služby je možnosť riešenia online formou, ponuka grafického poradenstva a voľby ostatných svadobných doplnkov ako sú napríklad menovky, etikety na fľaše a výslužky, obálky a podobne.

svadobné doplnky

Najkrajšou spomienkou je vždy samostatne vytvorené oznámenie s pomocou grafika, či už folklórne, alebo vintage prevedenie, výnimkou nie sú ani textilné doplnky vo forme krajky, texty vo forme básní prípadne úryvky spoločných piesní. Základom odovzdania do tlače je vždy Vaše konečné odsúhlasenie a povolenie tlače. Aj túto službu je možné realizovať online tak, aby ste získali čas na ostatné potrebné prípravy. Nájdite si inšpiráciu a vyberte si alebo vytvorte si podľa nej vlastný návrh, ktorý bude aj po rokoch pre Vás cennosťou.