Gurmánsky zážitok kdekoľvek a kedykoľvek

Deň, počas ktorého si nevychutnávate svoje obľúbené kvalitné jedlo je, podľa môjho názoru, premárneným dňom. Či už je váš den pracovný, študentský alebo naopak voľný, delikátne jedlo pripravené skúsenými kuchármi vám ho určite niekoľkonásobne zlepší. Už viac nemusíte ostávať o hlade a vyhovárať sa na kopu povinností alebo prácu či školu alebo nedostatok času. Chutné domáce jedlo si vás nájde samo.

Vezmite svojich priateľov, kolegov či rodinných blízkych do úžasného okolia Bratislavy – Ružinov, kde sídli uznávaná rodinná reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca kde vám ponúknu vždy to najlepšie z ich kuchyne. Obslúži vás milá obsluha a navyše máte možnosť pozerania televíznych prenosov s priateľmi. Potešte svojich milovaných dokonalým gurmánskym zážitkom a tiež k tomu prekrásnym prostredím pod viničom, kde sa práve reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca aj nachádza.

obed

No, v prípade ak naozaj nemáte čas alebo chuť premiestňovať sa do tohto podniku, o nič nemusíte prísť. Gurmánsky dvor u Oravca totiž ponúka rozvoz jedla Bratislava – Ružinov. Kvalitné čerstvé domáce jedlo si tak do niekoľko minút môžete vychutnať nech už ste kdekoľvek. Stačí len navštíviť ich internetovú stránku (link uvedený vyššie) alebo si objednať prostredníctvom internetovej stránky Menučka.sk. Nájdete tam vždy ich aktuálne denné menu, podrobný jedálny lístok a ďalšie cenné informácie. Dokonca tu jednoducho vybavíte aj svoju objednávku a do pár minút máte obed pri sebe. Potešte svoje chuťové bunky gurmánskym dielom tejto reštaurácie.

pizza

Navyše ak nemáte priestory pre akúkoľvek akciu, posedenie, párty, narodeniny či svadby alebo večierky, reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca vám vie poskytnúť svoje priestory aj vlastný catering. Čo sa týka výberu jedál, môžete si zvoliť jedlá podľa vášho výberu, ktoré vám profesionálni kuchári podniku pripravia na objednávku na konkrétny termín.