Spiritálny zážitok v Tantra Bratislava

Každý z nás potrebuje relax, je to príjemná činnosť alebo stav, ktorý nám pomáha vyrovnávať sa s každodennosťou. Nie je to len ničnerobenie, oddych môže byť aj obohacujúca a krásna chvíľa, no len málokomu napadne, že môže zažiť aj spirituálny zážitok. Ak túžite po niečom novom, upokojujúcom, mali by ste vedieť o čare tantrickej masáži. Vašou úlohou bude byť prítomnosti a nechať sa jej poddávať, akceptovať prichádzajúce emócie. Málokomu je známe, že zahŕňa prvky bioenergetiky, jogy či sexuálnej terapie, a to napríklad kvôli masáži lingamu, intímnych partií. Celý proces spríjemňuje prispôsobené prostredie. Príjemná hudba, miestnosť a teplota, zážitok predstavuje požehnanie pre vaše zmysly. To je dôvodom prečo počas neho dochádza k výmene energie. Klient je pasívny element, ktorý ju prijíma. Takto počas tohto procesu vzniká sexuálne vzrušenie, ktoré sa pohybuje celým telom. Potom dochádza k uvoľneniu, ktoré by malo byť zvýšené technikou hlbokého dýchania. Dôraz sa kladie na jednotlivé vnemy a pocity.

proces tantrickej masáže

Tantra búra všetky sexuálne mýty. Dokazuje, že sexuálna energia je posvätná a nie je obmedzená iba na sexuálny styk. Je súčasťou nás, bytostí, ktoré majú dušu a telo, ktoré sa môžu tešiť z radostí, ktoré tantra prináša. Oficiálne vznikla v sedemdesiatych rokoch v Nemecku, no jej počiatky sú ukotvené dávno v minulosti, v Indii. Lingam je totiž symbol v hinduizme, konkrétne symbol jedného z bohov. Volá sa Šíva.

lingam symbol boha

Samotná masáž môže priniesť celé triedy pozitív= fyzické, emocionálne, sexuálne a spirituálne. Uvoľňuje od stresu a bolestí, od emocionálnych blokov, zlepšuje spánok, sexuálnu výdrž a môže byť aj asistentom pri spirituálnom osvietení. Celý akt musí byť vykonaný odborníkmi, aby dochádzalo k transferu pozitívnej energie a čo najpríjemnejšieho efektu. Ten bude ešte lepší, ak sa sami pokúsite o upokojenie a prípravu seba a svojej mysle. V spa tantra Bratislava Tantra vás budú očakávať triezvych a príjemne naladených. Vašou úlohou je výber nádhernej masérky a programu – napríklad Tantra Special, Tantra Couple alebo Tantra Magic. Na začiatku vás bude čakať sprcha a nápoj podľa výberu, taktiež aj na konci, spolu s pozornosťou od salónu. Namaste!