Ponuka BBS diskov od predajcu NajDisky.sk

Jedným z najvýznamnejších výrobcov hliníkových diskov, ktorý má vyše tridsať rokov histórie lemovanej úspechmi z oblasti motoršportu, a ktorý ponúka špičkové a kvalitné hliníkové disky a príslušenstvo, nie je nikto iný, ako výrobca BBS. Spoločnosť BBS patrí medzi renovovaných výrobcov hliníkových diskov, ktorý získal titul prísneho výrobcu, aj vďaka významným víťazstvám v dôležitých pretekoch v motoršporte. Aj vďaka vybaveniu pretekárskych automobilov sa značka stala celosvetovo uznávaná za kvalitu svojich výrobkov. Disky z ľahkých zliatin od spoločnosti BBS disponujú vysokou kvalitou a výkonnosťou. Ponúkajú rôzne dizajny, ktoré sa môžu na prvý pohľad veľmi podobať, no jedná sa o detailne prepracované výrobky, ktoré vo výsledku pôsobia úchvatne a príťažlivo.

bbs-sr

Spoločnosť ponúka množstvo typov prevedení diskov, tvarovo jednoduchšie v jednofarebnom prevedení, no taktiež viaclúčové disky, ktoré sú v rôznych farebných kombináciách alebo povrchových úpravách. Ich špecifický rukopis nájdete na každom výrobku a sú vhodné pre rôzne typy automobilov. Svojou originálnosťou a príťažlivosťou vizuálne obohatia každý automobil a podčiarknu jeho výnimočnosť. Predajca NajDisky.sk ponuka širokú škálu hliníkových diskov od tohto prémiového výrobcu, a to v rôznych priemeroch, šírok, typoch a farebných prevedeniach. Všetky disky v ponuke disponujú schváleniami a certifikáciami, ktoré potvrdzujú ich vysokú kvalitu.

bbs-ch-r-black

Disponujú posudkami TÜV, takže sú schválené ministerstvom dopravy SR a je možné ich jednoduchým spôsobom zapísať do technického preukazu automobilu. Taktiež sú TPMS kompatibilné, teda je možné ich inštalovať so snímačom tlaku v pneumatikách. K zakúpeným hliníkovým diskom BBS https://www.najdisky.sk/luxusne-disky/bbs/ od predajcu NajDisky.sk obdržíte zdarma potrebné montážne príslušenstvo, ktoré obsahuje všetky komponenty, ako napríklad kompletnú sadu skrutiek, matíc, stredových krytiek s logom alebo vymedzovacie krúžky.