Jeseň v znamení vôní

Jeseň prináša mnohé zmeny, ktoré sa prejavujú nielen na počasí, no aj na inej nálade, ktorú človek zrazu môže mať. Končí leto a to vám môže byť znenazdania úprimne ľúto. No každé ročné obdobie má svoje krásy a nie je tomu inak ani na jeseň. Nádherné farby a melancholická atmosféra si priam žiadajú povzbudenie vo forme príjemnej nálady so sviečkami alebo nezabudnuteľnými pestrými vôňami. Či už si spravíte aromaterapiu, alebo kúpite nový parfum, vôňa dokáže človeku navodiť dobrý pocit, uvoľnenie i príjemnú náladu. Preto je jedinečnou príležitosťou skúsiť rozvoňať doslova celý svoj domov cez niečo tak jednoduché ako je bielizeň. Nádherná vôňa vás tak bude sprevádzať po niekoľko dní či týždňov. Ako na to? Bežnú aviváž nahradíte olejovým parfémom do prania podľa svojho výberu. A je to!

vůně do praní

Originálne voňavé pranie

Voňavé pranie je ozajstný balzam pre zmysly! Vedie k dobrej nálade, povzbudeniu a celkovo lepšiemu pocitu. Málokto nemá rád vôňu čerstvo opranej bielizne, ktorá ho sprevádza po celý deň! Originálna prírodná vôňa do práčky, ktorá obsahuje vonné kompozície z vysoko kvalitných 100 % prírodných esenciálnych olejov, perfektne osvieži bielizeň a rozvonia celý domov. Na jeseň ako stvorené, s obľúbeným výberom vôní! Stačí aplikovať miesto aviváže do práčky pár kvapiek či lyžičku a výsledok pocítite ihneď. My vám odporúčame kvalitné olejové parfémy do prania z talianskej značky Essentia, ktoré majú naozaj širokú ponuku rôznych vôní. Vône si ľahko skombinujete alebo vystriedate, keďže sú dostupné aj v praktických menších baleniach.

dárková sada

Prírodné a voňavé oleje do prania

Niet nad nádherné vône alebo parfumy vytvorené z čistých esencií, ktoré sa nachádzajú v prírode. I umelé vône vedia vytvoriť nádherné kompozície, no príroda je človeku oveľa bližšia. Zvlášť na tkaninách a oblečení, kde s vôňou prichádzate do styku každý deň, je veľmi zdravé mať sviežu vôňu, ktorá vám doslova nabudí zmysly a pozdvihne náladu v pochmúrne jesenné dni. Tak hor sa na to, začíname s voňavým praním!