Čistenie zubov

Moderná ambulancia pre pacientov je prvým krokom k tomu, aby zubný doktor mal veľa pacientov, ktorým môže vykonávať preventívne prehliadky, opravovať zubné kazy alebo aj vykonávať dentálnu hygienu. Mnohí zubní doktori disponujú aj rôznym chirurgickým vybavení svojej ambulancie. Ak majú chirurgickú techniku, vedia chirurgicky odstraňovať zuby. Odstraňovanie zubov sa nazýva exktrakcia. Ja som pred pár týždňami absolvovala exktrakciu hornej osmičky. Osmička je zubom múdrosti. Obidve horné osmičky mi zubný doktor vytrhol. Aj vás poslal zubár k špecialistovi, ktorý by sa mal postarať o vás a vaše zuby?

ambulancia

Nebráňte sa tomu a nechajte si svoje zuby opraviť. Len so zdravými zubami sa budete cítiť naozaj v poriadku a budete vedieť, že máte zdravé zuby, ktoré aj pekne žiaria. So žiarivým úsmevom sa môžete usmievať na kohokoľvek bez pochýb a strachu, čo si o vás pomyslí. Sú aj prípady ľudí, ktorí si vôbec nečistia svoje zuby. Potom ich majú rozpadnuté a musia ísť na opravu všetkých zubov. Za nové zuby si aj musia zaplatiť. A nie malú sumu. Veľmi som sa tohoto zákroku obávala. Našťastie to prebehlo veľmi rýchlo a horné zuby múdrosti boli za päť minút vytrhnuté bez chirurgického zákroku. Môj strach sa rozplynul po vytrhnutí prvého zubu.

čistenie

Hneď som si nechala vytrhnúť aj druhý zub, ktorý bol tiež v katastrofálnom stave. Môj zubný doktor mi ich však netrhal. Radšej som išla k inému zubnému doktorovi, ktorý mal aj potrebné chirurgické vybavenie a techniku, ak by som potrebovala chirurgickú techniku na vytrhnutie obidvoch zubov. Našťastie nebola potrebná. Moje zuby sú preč a ja som veľmi nadšená z toho, že som prekonala svoj strach zo zubára. Teraz si už omnoho častejšie umývam svoje zuby a dávam si záležať na svojom chrupe. Pravidelným čistením dosiahnem vždy krásne biele zuby, ktoré sú aj zdravé. Zdravé zuby nekrvácajú. To by vám povedali u každého jedného zubného doktora.